O mnie

Moja przygoda ze skrzypcami zaczęła się w 2000 roku w Bydgoszczy kiedy rozpoczęłam naukę w szkole muzycznej… i mam nadzieję, że będzie trwać przez resztę mojego życia ;)
Ukończyłam Państwowy Zespół Szkół Muzycznych w Bydgoszczy co pozwoliło mi zdobyć umiejętność gry na tak wspaniałym instrumencie jakim są skrzypce. Wiele godzin i lat praktyki nauczyło mnie w pełni oddawać się muzyce i wkładać w jej wykonywanie całe swoje serce.

Mam wieloletnie doświadczenie w grze orkiestrowej, kameralnej i solowej. Na swoim koncie mam już mnóstwo zagranych ślubów. Każdy z nich dobrze pamiętam i mile wspominam Pary Młode, które się do mnie zgłaszały :)

Jestem otwarta na Państwa propozycje oraz prośby odnośnie repertuaru. Każdy występ traktuję profesjonalnie, gdyż poza spełnianiem Państwa życzeń jest to dla mnie okazja do zdobywania doświadczenia oraz rozwijania się.

Wybierając moje usługi chcę aby Państwo wiedzieli, że muzyka to moja pasja. Towarzyszy mi w każdym momencie mojego życia i jest jego integralną częścią, a największą radość sprawia mi fakt, że mogę się nią z Państwem dzielić.