Opinie

 

Podczas ślubu mojego Brata Ewa miała być niespodzianką dla Młodych. Zobaczyć łzy w Jego oczach w chwili wejścia w rytmach Ave Maria… bezcenne,  bardzo bardzo polecam, choć w naszym wypadku były to tylko 2 utwory, zostały w pamięci Nowożenców po dziś dzień :)

Karolina
29.07.2011.

 14-go lipca w tak pięknym dla nas dniu nie mogło zabraknąć takich utworów jak ave maria jeszcze zagrane na skrzypcach, cudowne…… Wykonanie super. Utwór Elgara salut d`amour zostanie w naszej pamięci do końca….

Patrycja i Krzysztof
4.07.2012.

Pani jak najbardziej godna polecenia – miła, sympatyczna, konkretna, rzeczowa. Wszyscy goście byli pod wielkim wrażeniem :) :) oraz fajny prezent dla przyszłej żony :) :) Jeśli chcecie zapamiętać czas swojego ślubu nie może zabraknąć na nim skrzypiec. Pani Ewa gra świetnie – widać było, że jest bardzo utalentowana oraz rozwija swoje umiejętności.

Mateusz i Magdalena
21.07.2012.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pani Ewy, po prostu cos pięknego. Pozdrawiamy i oczywiście polecamy innym parom młodym!! :)

Państwo Gronkowscy
14.08.2012.

Pani Ewa jest profesjonalistką w swoim fachu. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak pięknie zagrała na naszym ślubie. Nie jednemu gościowi uroniła się łezka ze wzruszenia, co mówi samo za siebie. Polecamy Panią Ewę wszystkim młodym parom:)

Dorota i Marcin
18.08.2012.

Jak najbardziej i najgoręcej polecamy- Pani Ewa grała na naszym ślubie 1 września 2012- pięknie uświetniła naszą uroczystość. Kontakt bezproblemowy, szybko otrzymywaliśmy odpowiedzi na pytania a było ich miliony ;) kiedy zrodził się problem z organistą Pani Ewa od razu wyszła z propozycją ratowania sytuacji. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy ;)

                                              Justyna i Paweł
01.09.2012.

Gorąco polecam Panią Ewę… Dzięki jej oprawie muzycznej, uroczystość ślubna była niezwykła, piękna i bardzo wzruszająca! Nigdy nie zapomnę tego dnia:) Pozdrawiam Panią Ewę i życzę dalszych sukcesów:)

Anna i Krzysztof
21.09.2012.

Szczerze polecamy Panią Ewę, bez problemu „zgrała się z organistą”, grała pięknie, usłyszeliśmy również bardzo dużo pozytywnych opinii od strony gości, pełen profesjonalizm! Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Iwona i Wojciech
22.09.2012.

Pani Ewo bardzo dziękujemy za przepiękną oprawę w tak ważnym dla nas dniu……było przepięknie….dzięki Pani….wszystkim się bardzo podobało….a szczególnie nam…łzy same napływały do oczu…..niezapomniana chwila ….BARDZO DZIĘKUJEMY I GORĄCO POLECAMY:)))))))))))))))

Agnieszka i Adrian
22.06.2013.

Polecamy Panią Ewę z całego serca – niesamowite wrażenia z oprawy muzycznej  skrzypcowej solo na pewno  pozostaną długo w naszej pamięci!!!
Niezawodna i  sprawna organizacja oraz cudowne wykonanie wszystkich utworów
uczyni każdą uroczystość na najwyższym poziomie!!! Jeszcze raz bardzo dziękujemy i życzymy samych sukcesów !!!

Karina i Janusz
13.09.2014.

Pani Ewo , dziękujemy za piękną oprawę naszego ślubu. Wszyscy byli wzruszeni… Było cudownie ! Dziękujemy!!!!

Karolina i Robert
20.09.2014.

Serdecznie dziękujemy za prześliczną oprawę muzyczną, goście tak samo jak i my byli bardzo wzruszeni. Polecamy!;)

Sylwia i Mateusz
06.06.2015.

Serdecznie polecamy Panią Ewę. Skrzypce dodały uroku podczas naszego ślubu w ogrodzie pięknego Pałacu. Utwory, które Pani Ewa sama wybrała nie były zbyt smutne co nam bardzo odpowiadało. Bardzo dobry kontakt z Panią Ewą; w razie pytań służy pomocą. Nie mogliśmy wybrać lepiej. Bardzo dziękujemy Pani Ewo, że uczyniła pani nasz ślub wyjątkowym.

Agnieszka i Vincent
22.07.2015.

Dzięki Pani Ewie mieliśmy przepiękną oprawę naszego ślubu, zagrane utwory wykonane były profesjonalnie :) dzień 08.08.2015r. zostanie na zawsze w naszej pamięci :)

Dziękujemy :)

Ewelina i Piotr
08.08.2015.

Serdecznie polecamy Panią Ewe – zadbała o piękną oprawę muzyczną naszego ślubu i była bardzo pomocna również przed uroczystością, w kontakcie mailowym. Dziękujemy  i życzymy wszystkiego najlepszego!

Kasia i Mitch
23.04.2016.

Podczas naszej mszy ślubnej było wyjątkowo. Goście byli zachwyceni oprawą muzyczną… Serdeczniej polecamy Panią Ewę! :)

 Karolina i Bartosz
05.08.2017.

Prześlij opinię

Twoje imię lub Wasze imiona (wymagane)

E-mail (wymagane)

Opinia

Przepisz kod:
captcha